Filmizlicem.com http://www.filmizlicem.com Filmizlicem.com | Full HD 1080p - 720p Film izle Sun, 23 Jul 2017 08:05:45 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.8 https://i1.wp.com/www.filmizlicem.com/wp-content/uploads/2017/01/LogoTV.png?fit=24%2C32 Filmizlicem.com http://www.filmizlicem.com 32 32 107592360 Dunkirk izle (HD-TS SİNEMA ÇEKİMİ) http://www.filmizlicem.com/dunkirk-izle/ http://www.filmizlicem.com/dunkirk-izle/#respond Sun, 23 Jul 2017 08:00:01 +0000 http://www.filmizlicem.com/?p=29617 2. Dünya Savaşı'nın ilk yıllarında Nazi Almanyası'nın net bir üstünlüğü vardır. Mayıs 1940'ta İngiltere, Kanada, Fransa ve Belçika'ya ait müttefik ordularından 400 bin asker, Fransa'nın İngiltere'ye çok yakın Dunkerque (Dunkirk) bölgesinde Alman Ordusu tarafından karadan tamamen kuşatılmıştır. Almanlar bu askerleri hava bombardımanlarıyla yok etmeyi planlarken, İngiliz Başbakanı Churchill'in yönlendirmesiyle askerleri kurtarabilmek için çok tehlikeli ve savaşın gelişimi açısından hayati önemde bir tahliye operasyonu başlatılır.

Dunkirk, filmi, 2. Dünya Savaşı'nın seyrini etkileyen olaylardan Dunkirk Tahliyesi'ni karadan, havadan ve denizden farklı bakış açılarıyla izleyiciye aktarıyor.

Dunkirk izle (HD-TS SİNEMA ÇEKİMİ) yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Dunkirk izle

Dunkirk izle (HD-TS SİNEMA ÇEKİMİ) yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.filmizlicem.com/dunkirk-izle/feed/ 0 29617
Ozark 1. Sezon Türkçe Dublaj izle http://www.filmizlicem.com/ozark-1-sezon-turkce-dublaj-izle/ http://www.filmizlicem.com/ozark-1-sezon-turkce-dublaj-izle/#respond Sun, 23 Jul 2017 07:21:36 +0000 http://www.filmizlicem.com/?p=29704 Kırsal Missouri bölgesinde çekimleri yapılan dizide uyuşturucu, kara para aklama gibi konuların yer aldığı karanlık ve tehlikeli bir dünyayı izleyeceğiz. Meksikalı bir uyuşturucu lorduna borcunu ödemek zorunda olan Marty Bird (Bateman) eşi Wendy (Laura Linney) ile birlikte Missouri'de ki bir sayfiye evine taşınır ve olaylar şekillenmeye başlar.

Ozark 1. Sezon Türkçe Dublaj izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Ozark 1. Sezon 1. Bölüm izle

ALTERNATİF

ALTERNATİF

ALTERNATİF

ALTERNATİF

Ozark 1. Sezon Türkçe Dublaj izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.filmizlicem.com/ozark-1-sezon-turkce-dublaj-izle/feed/ 0 29704
Orman (The Forest) izle http://www.filmizlicem.com/orman-izle-forest/ http://www.filmizlicem.com/orman-izle-forest/#respond Sun, 23 Jul 2017 06:00:14 +0000 http://www.filmizlicem.com/?p=2458 Genç bir kadın olan Sara, kayıp kız kardeşini bulmak için korku dolu Aokigahara'da bir yolculuğa hazırlanmaktadır. Çevredekilerin uyarısını dikkate almayan Sara, kardeşinin başına gelenleri öğrenmek istese de bilmediği bir şey vardır. Orman, bir sonraki misafiri öldürmeyi bekleyen kızgın ruhlarla doludur.

Orman (The Forest) izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Orman izle

Orman (The Forest) izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.filmizlicem.com/orman-izle-forest/feed/ 0 2458
Mayın (Mine) izle http://www.filmizlicem.com/mayin-mine/ http://www.filmizlicem.com/mayin-mine/#respond Sun, 23 Jul 2017 05:46:47 +0000 http://www.filmizlicem.com/?p=27242 Amerika'nın güvenliği için odukça kritik olan bir kanun kaçağı çölde kıstırılır. Uluslararası bir diplomatik krize yol açmamak için iki asker görevlendirilir. Bu keskin nişancıların görevi, hedeflerini etkisiz hale getirip bölgeyi terk etmektir. Acemice yapılan bir hata sonucunda görev başarısız olur. Görevli personel kendilerini bölgeden uzaklaştıracak helikoptere doğru giderlerken mayınlı bir araziye girerler ve olanlar our.

Mayın (Mine) izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Mayın izle

Mayın (Mine) izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.filmizlicem.com/mayin-mine/feed/ 0 27242
Kardeşim ve Ben izle http://www.filmizlicem.com/kardesim-ve-ben-izle/ http://www.filmizlicem.com/kardesim-ve-ben-izle/#respond Sat, 22 Jul 2017 22:10:48 +0000 http://www.filmizlicem.com/?p=29696 Olivia ve Matthew birbirlerinden hiç ayrılmayan ikizlerdir. Ancak bir gün beklenmedik bir kaza onları sonsuza dek ayırır ve sağ kalan için zor bir süreç başlar.

Kardeşim ve Ben izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Kardeşim ve Ben izle

Kardeşim ve Ben izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.filmizlicem.com/kardesim-ve-ben-izle/feed/ 0 29696
Ağ (The Net) izle http://www.filmizlicem.com/ag-izle/ http://www.filmizlicem.com/ag-izle/#respond Fri, 21 Jul 2017 19:23:43 +0000 http://www.filmizlicem.com/?p=29687 Eşi ve kızıyla birlikte yaşayan Kuzey Koreli balıkçı Namchulwoo, her gün, iki Kore’yi birbirinden ayıran nehirde balık tutarak yaşamını idame ettirir. Bir gün kaza sonucu bot motoru bozulunca Namchulwoo, Güney Kore tarafına sürüklenir ve burada son derece sert sorgulamalara maruz kalır.

Ağ (The Net) izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Ağ izle

Ağ (The Net) izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.filmizlicem.com/ag-izle/feed/ 0 29687
Hayat | Life http://www.filmizlicem.com/hayat-life-izle-2/ http://www.filmizlicem.com/hayat-life-izle-2/#respond Fri, 21 Jul 2017 19:00:39 +0000 http://www.filmizlicem.com/?p=27166 Hayat/Life, uluslararası bir uzay istasyonunda görevli altı kişinin, insanlık tarihinde çığır açacak bir keşfin eşiğindeki hikayesini anlatıyor; bu ekip Mars gezegeninde ilk kez hayat olduğuna dair ip uçları bulur. Ekip araştırmalarını ilerlettikçe, metodları beklenmedik sonuçlar verir, çünkü buldukları bu hayat formu kimsenin bekleyemeyeceği kadar zekidir.

Hayat | Life yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Hayat izle

Hayat | Life yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.filmizlicem.com/hayat-life-izle-2/feed/ 0 27166
Muhteşem Yüzyıl Kösem 1. Sezon izle (BÖLÜM 1-30) http://www.filmizlicem.com/muhtesem-yuzyil-kosem-izle/ http://www.filmizlicem.com/muhtesem-yuzyil-kosem-izle/#respond Fri, 21 Jul 2017 06:56:05 +0000 http://www.filmizlicem.com/?p=29667 Dizi, 2011-2014 yılları arasında yayınlanan Osmanlı Sultanı I. Süleyman ile Hürrem Sultan'ın hayatını anlatan Muhteşem Yüzyıl dizisinin devamı niteliğinde çekilmiştir.

Osmanlı İmparatorluğu'nun en kudretli kadınlarından I. Ahmed'in nikahlı eşi, 4. Murad ve Sultan İbrahim'in annesi, 4. Mehmed'in de büyük annesi olan Kösem Sultan'ın hayatı etrafında kurgulanmıştır.

Babasının ani ölümüyle tahta çıkan Sultan Ahmed kendini başka bir dünyada bulur; savaşlar, entrikalar, devlet yönetimi... Ama bir gün bir tablo görmesiyle hayatına bir kadın girer: Kösem Sultan. İlk başlarda tahtın ağırlığında ezilse de yavaş yavaş işlerin farkına varacaktır. Kösem Sultan ise saraya gelmesiyle birlikte artık kendisine bekleyen hayatın ilk adımını atacaktır. O da işlerin farkına vardıktan sonra kendini saray entrikalarında ve taht kavgalarında bulacaktır. Eşinin ani ölümünden sonra zorlu bir hayat onu beklemektedir. İki çocuğunun ve torununun saltanatlarını görecek deyim yerindeyse devleti o idare edecektir. Ne yazık ki en sonunda da kendisi saray entrikalarına kurban gidecektir.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 1. Sezon izle (BÖLÜM 1-30) yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Muhteşem Yüzyıl Kösem 1. Sezon 1. Bölüm izle

ALTERNATİF

ALTERNATİF

ALTERNATİF

Muhteşem Yüzyıl Kösem 1. Sezon izle (BÖLÜM 1-30) yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.filmizlicem.com/muhtesem-yuzyil-kosem-izle/feed/ 0 29667
Şeytan Tüyü izle http://www.filmizlicem.com/seytan-tuyu-izle/ http://www.filmizlicem.com/seytan-tuyu-izle/#respond Fri, 21 Jul 2017 06:05:45 +0000 http://www.filmizlicem.com/?p=29664 İrlandalı yazar ve yönetmen John Butler›ın kendi senaryosundan filme aldığı Şeytan Tüyü etkileyici ve hareketli bir gençlik filmi. 16 yaşındaki Ned babasının zoruyla bir yatılı okula gider. Ned’in en büyük tutkusu müziktir ama gittiği okulda geçerli olan tek tutku rugby sporudur. Kırmızıya boyanmış saçlarıyla dikkat çeken Ned, bu maço ortamda hemen hakaretlere maruz kalır. Oda arkadaşı Conor ise yakışıklı ve başarılı bir sporcudur ama farklı sebeplerle o da okul arkadaşlarına uyum sağlayamamaktadır. Bu iki dışlanmış gencin dostluğu kendilerini keşfetmelerine aracı olur. Butler, oyuncularından aldığı iyi performanslar ve enerjik bir kurgunun yardımıyla, samimi ve herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bir büyüme öyküsü anlatıyor.

Şeytan Tüyü izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Şeytan Tüyü izle

Şeytan Tüyü izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.filmizlicem.com/seytan-tuyu-izle/feed/ 0 29664
Dead Story izle http://www.filmizlicem.com/dead-story-izle/ http://www.filmizlicem.com/dead-story-izle/#respond Thu, 20 Jul 2017 05:01:22 +0000 http://www.filmizlicem.com/?p=29623 Genç çift Anne ve Harold yeni bir eve taşınırlar ancak o bölgede korkunç cinayetlerin işlendiğini bilmiyorlardır. Anne’in yalnızlığı ve tuhaf davranışları ilişkilerini karmaşık bir hale sokmakla beraber Annie’nin Mary’nin karanlık yüzünü öğrenmesiyle birlikte artık Mary’den kaçışı kalmayacaktır.

Dead Story izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>

Dead Story izle

Dead Story izle yazısı ilk önce Filmizlicem.com üzerinde ortaya çıktı.

]]>
http://www.filmizlicem.com/dead-story-izle/feed/ 0 29623