Sitemizde şuan toplam 2514 film bulunmaktadır.

Westworld

16


Westworld

Westworld Filmin Konusu

Efsanevi bir konuma gelecek bir dizi daha yönetmenleri izlemeniz için birçok sebep çıkarıyor ortaya heleki oyuncularıda görünce başından ayrılamayacaksınız. Westworld Türkçe adıyla Batı Dünyası efsane olarak yerine oturacaktır dizinin yönetmen koltuğunda Jonathan Nolan ve J.J Abrams’in imzaları bulunuyor dizinin başrollerinde ise Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood ve James Marsden bulunmaktadır. Batı Dünyası(WestWorld)’ün hikayesi ise çok geniş bir çevreye hitap edecektir.

Unutmadan Westworld dizisi HBO’nun özel serisinden kaleme alınmıştır. Teknoloji çok gelişmiştir ve insanlar gelecekten geçmişe doğru bir takım yollara ayrılırlar bunu ışınlanarak yapmaktadırlar gittikleri yerlerde insanlara bir takım bilgiler bırakmaktadırlar ve oradan da günlerine yeni bilgiler eklemektedirler fakat bu bir nebzede garip olmaktadır geçmişe giden herkes bir takım süprizlerle karşılaşmaktadır. İki ileri teknoloji kullanan insanlar bir eğlence parkında Vahşı Batı’ya bir varış açarak Batıya doğru yol almaktadır.

O zamanlarki Batıyı merak eden bilim adamları son derecede geliştirdikleri bu mükemmel aletlerle birlikte en iyiyi istemektedirler. Bir Park içinde birçok insanı barındırmaktadır bu insanlar başka yerlerden veya da bölgelerden gelmektedir yaptıkları şey çok basittir orda durarak etrafi seyretmek ancak yapılmayacak birçok olayıda yanında takip etmektedirler. Parktaki insanlar Robottur ve park Roma dönemine dayanarak Vahşi Batı ile Ortaçag dönemlerinide içinde kapsamaktadır. Tüm bunların amacı Parkta gerçek olaylara yakınlık sağlanarak orada yaşanılacak eylemleri tasarlamaktır.

Tüm sistem birkaç bilgisayara bağlıdır bunları kontrol eden uzmanlar kendi işlerinde profesörlerdir ancak bu proflukları ona kötü bir sonuç doğuracaktır insanlarla birlikte yaşamakta olan Robotlar bilgisayar kontollerinde iken anıden bir sonuç ile kurtulmuşlardır ve bir nevi serbest kalmışlardır kendi zincirlerini kıran robotlar etrafta dolaşmaya başlarlar fakat parkın iki konuğu olan atlı silahşörler tarafından takip edildiklerini fark ederler ve onların üstüne doğru oynamaya başlarlar. Wesworlt Batı Dünyası dizisi yapay bir bilinç ortaya koymakta ve bu bilinç suçun nasıl ortaya çıktığı hakkında geniş bir anlam vermektedir tüm insanların bu diziyi izeyerek bir takım bilgiler edinmesi gerekir karanlık bir yolculuğun içine doğru çekecektir. WestWorld Türkçe Dublaj Yabancı Dizi izle.

Yepyeni ve Güçlü Bir Film Sitesi

Herkese iyi eğlenceler. Sizleri yepyeni, dolu dolu içerikli, her zaman hızlı ve güncel bir film sitesi ile tanıştırmak istiyorum.

www.filmizlicem.com

Site en güncel filmleri anında hızlı bir şekilde yüklemekte ve siz izleyiciler ile buluşturmaktadır.
Türkçe dublaj filmler, Türkçe altyazılı filmler hepsi tek part olarak bu sitede mevcuttur.
Günümüzde pek çok kişi Google’a “film izle” yazarak arama motorunda en başta çıkan siteye tıklayıp giriş yapmaktadır.Fakat şu anda internet ortamında bulunan bütün sitelerdeki reklamlardan dolayı artık istediğiniz içeriğe ulaşmak zorlaşmaktadır.
filmizlicem.com tüm sitelerden farklı olarak reklamsız ve full korumalı olarak sizlere hizmet vermek için hizmete açılmıştır. Sitede filmi oynatmak için bastığınızda açılan reklamlar yalnızca video oynatıcı serverlarındaki reklamlardan ibarettir.Bu da mecburen her sitede olması gereken bir şeydir.
Sinema, Yedinci sanat olarak kabul edilir. Sizleri sanata davet ediyoruz.
Kaliteli ve güncel her kategoriden filmi izleyebileceğiniz sitemize sizleri davet ediyoruz.
Unutmayın her filmin bir hikayesi vardır. Bu hikaye çoğu zaman mutlu, bazen hüzünlü, bazen de düşündürücü biter. Öyle ki hikayenin nasıl biteceği sizin yaratıcı düşüncenize bırakılır.
www.filmizlicem.com

Türkiye’de Sinema

Türkiye’de ilk sinema salonu 1908’de «Pathe Sineması» adıyla Tepebaşı’nda şimdi yıkılmış olan Şehir Tiyatrosu Komedi kısmının bulunduğu yerde açıldı. Sahibi, sinemanın iyi bir ticaret işi olduğunu anlayan Weinberg adlı bir Leh Yahudisi’ydi. Türk müteşebbisler tarafından açılan ilk sinema salonu da «Milli Sinema» adıyla 19 mart 1914’te Fevziye Kıraathanesi’nde filim oynatmaya başladı. 6 temmuz 1914’te Sirkeci’de açılan «Ali Efendi Sineması» da ikinci Türk sinema salonudur.
Türkiye’de filim oynatmayı ilk öğrenen Fuat Uzkınay, aynı zamanda ilk Türk filim operatörü oldu. İlk aktüalite filmini Fuat Bey, ilk konulu yerli filmi de Weinberg çekti. Bu filmin adı «Himmet Ağa’nın İzdivacı» dır. 1914’te çevrilmeye başlanmış, savaş yüzünden ancak 1918’de bitirilebilmiştir. Savaş yılları içinde Almanya’ya giden Harbiye Nazırı Enver Paşa, yurda dönüşünde Türk ordusunda bir ordu filim merkezi kurulmasını istedi. Böylece «Merkez Ordu Sinema Dairesi» 1917’de kuruldu. Başına önce Weinberg, sonra Fuat Uzkınay getirildi. Savaş sonuna kadar faaliyette bulunan daire, propaganda ve aktüalite filmleri çekti.

1.039 views
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Westworld

Efsanevi bir konuma gelecek bir dizi daha yönetmenleri izlemeniz için birçok sebep çıkarıyor ortaya heleki oyuncularıda görünce başından ayrılamayacaksınız. Westworld Türkçe adıyla Batı Dünyası efsane olarak yerine oturacaktır dizinin yönetmen koltuğunda Jonathan Nolan ve J.J Abrams’in imzaları bulunuyor dizinin başrollerinde ise Anthony Hopkins, Ed Harris, Evan Rachel Wood ve James Marsden bulunmaktadır. Batı Dünyası(WestWorld)’ün hikayesi ise çok geniş bir çevreye hitap edecektir. Unutmadan Westworld dizisi HBO’nun özel serisinden kaleme alınmıştır. Teknoloji çok gelişmiştir ve insanlar gelecekten geçmişe doğru bir takım yollara ayrılırlar bunu ışınlanarak yapmaktadırlar gittikleri yerlerde insanlara bir takım bilgiler bırakmaktadırlar ve oradan da günlerine yeni bilgiler eklemektedirler fakat bu bir nebzede garip olmaktadır geçmişe giden herkes bir takım süprizlerle karşılaşmaktadır. İki ileri teknoloji kullanan insanlar bir eğlence parkında Vahşı Batı’ya bir varış açarak Batıya doğru yol almaktadır. Ozamanlarki Batıyı merak eden bilim adamları son derecede geliştirdikleri bu mükemmel aletlerle birlikte en iyiyi istemektedirler. Bir Park içinde birçok insanı barındırmaktadır bu insanlar başka yerlerden veya da bölgelerden gelmektedir yaptıkları şey çok basittir orda durarak etrafi seyretmek ancak yapılmayacak birçok olayıda yanında takip etmektedirler. Parktaki insanlar Robottur ve park Roma dönemine dayanarak Vahşi Batı ile Ortaçag dönemlerinide içinde kapsamaktadır. Tüm bunların amacı Parkta gerçek olaylara yakınlık sağlanarak orada yaşanılacak eylemleri tasarlamaktır. Tüm sistem birkaç bilgisayara bağlıdır bunları kontrol eden uzmanlar kendi işlerinde profesörlerdir ancak bu proflukları ona kötü bir sonuç doğuracaktır insanlarla birlikte yaşamakta olan Robotlar bilgisayar kontollerinde iken anıden bir sonuç ile kurtulmuşlardır ve bir nevi serbest kalmışlardır kendi zincirlerini kıran robotlar etrafta dolaşmaya başlarlar fakat parkın iki konuğu olan atlı silahşörler tarafından takip edildiklerini fark ederler ve onların üstüne doğru oynamaya başlarlar. Wesworlt Batı Dünyası dizisi yapay bir bilinç ortaya koymakta ve bu bilinç suçun nasıl ortaya çıktığı hakkında geniş bir anlam vermektedir tüm insanların bu diziyi izeyerek bir takım bilgiler edinmesi gerekir karanlık bir yolculuğun içine doğru çekecektir. WestWorld Türkçe Dublaj Yabancı Dizi izle.

Tür: 2016 Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim (Heyecan) Filmleri, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler, Western, Yabancı Diziler

Yapım: ABD (2016)

IMDB Puanı: 9.3

Yönetmen: Jonathan Nolan, Lisa Joy Nolan

Oyuncular: Anthony Hopkins, Evan Rachel Wood, Ed Harris

BENZER FILMLER
Pink
5 views izlenme
Operation Chromite
6 views izlenme
Son Konser (Take the 10)
8 views izlenme
Yolculuk
23 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Yorum yazmak için giriş yapmış olmanız gerekiyor.