ÜYE KAYIT FORMU
Giriş yapıldı, yönlendiriliyorsunuz...

zaten kayıtlı mısın? hemen giriş yap.
veya
ÜYE GİRİŞ FORMU
Giriş yapıldı, yönlendiriliyorsunuz...

Kullanıcı adınız

Parolanız

veya
ŞİFREMİ UNUTTUM
Parola sıfırlama bilgileriniz e-posta adresinize gönderilmiştir.

E-posta adresiniz

Tür:
İzlenme:
Türkiye'nin En Güncel ve En Kaliteli Film Sitesine Hoşgeldiniz!

Amber Heard Biyografisi

Amber Heard Kimdir?

Amber Heard
Amber Heard

Doğum Tarihi: 22 Nisan 1986

Doğum Yeri: Austin, Texas, ABD

Biyografisi:

Amber Heard, 3 Şubat 2015 tarihinde sinema oyuncusu Johnny Depp ile evlendi. Amber Heard, 22 Nisan 1986 tarihinde Austin, Texas, ABD’de Paige Parsons, David Heard çiftinin kızı olarak doğmuştur. Tam adı Amber Laura Heard’dır. İki kız kardeşi vardır. Amber Heard, 17 yaşında iken okulu bırakıp kariyeri için New York’a gitti ve modelliğe başladı. Daha sonra Los Angeles'de oyunculuğa başladı. Amber Heard, 2010 yılı Maxim dergisinin en seksi 100 kadın yarışmasında 13.sırayı almıştır. 2008 yılında Never Back Down/ Asla Pes Etme filminde Sean Faris, Cam Gigandet, Djimon Hounsou, başrol oynamış ve film MTV ödülüne layık görülmüştür. 2006 yılında “All the Boys Love Mandy / Vahşet Partisi” filminde Toronto Uluslararsı Film Festivalinde yer almıştır. 2010 yılında ‘The Rum Diary’ filminin setinde tanışan Johnny Depp ve Amber Heard daha sonra 3 Şubat 2015 tarihinde evlendiler. 2011 yılında “Drive Angry / İntikam Yolu” filminde Nicolas Cage, William Fichtner, Billy Burke ile başrolde oynadı. Amber Heard, 3 Şubat 2015 tarihinde sinema oyuncusu Johnny Depp ile evlendi. 2015 yılında “The Adderall Diaries” filminde James Franco, Christian Slater, Ed Harris, Cynthia Nixon ile beraber oynadı. 2018 yılında vizyona girecek olan “Aquaman” adlı filmde Game of Thrones dizisindeki Khal Drogo rolünden tanıdığımız Jason Momoa ile başrolde oynayacaktır.

Bilinen Yapımları

The Rum DiaryTutku Günlükleri (2011)Chenault
1950'li yıllarda serbest gazetecilik yapan Paul Kemp(Depp), New York'taki hayatını bırakarak, küçük bir gazetede çalışmak için Porto Rico'ya gider. Gazetede çalışan Amerikalıların iç yüzlerini kısa bir sürede keşfeder. Kemp, çevresini saran öz yıkıma meyilli bu gruptan uzak durmaya ve kendisini korumaya çalışmaktadır.
Never Back DownAsla Pes Etme (2008)Baja Miller
Jeff Wadlow’un yönettiği ve Sean Faris, Amber Heard, Cam Gigandet ile Evan Peters’in oynadığı "Asla Pes Etme" yüzlerce figüranın yer aldığı gösterişli dövüş sahneleri, kriz yaşayan bir ailenin içsel dinamiklerine vurgular ve bir genç adamın kendi geçmişiyle barışma/uzlaşma çabasını gözler önüne seren bir film. Usta dövüşçü akıl hocası Jean Roqua ile çaylak öğrencisi Jake arasındaki karakter ağırlıklı ilişkiyle eşzamanlı giden hızlı tempolu ve ilgi çekici MMA dövüşü sahneleri yer alıyor. Jake’in hayatındaki yeni dönüşümler, okulun en güzel kızı Baja ile tanışmasıyla başlar. Onun davetiyle bir partiye katılan Jake, orada Ryan adlı bir gençle istemeden kavga eder. Dövüşü kaybedince de çevresi tarafından küçümsenmeye başlar. Arkadaşı Max, Jake’e karışık savunma sanatları sporundan bahseder. Jake, bu sporun başlı başına bir sanat olduğunu fark eder.

Drive Angryİntikam Yolu (2011)Piper

Firari bir suçlu olan John Milton (Nicolas Cage) tek kızını küçükken terk etmiştir. Şimdi bebek yaştaki torununu, bir sonraki dolunayda kurban etmek isteyen kana susamış tarikattan kurtarmak için yeri göğü birbirine katacaktır... Onları bulmak için sadece üç günü kalmışken, cani sahte mesih Jonah King (Billy Burke) ve şeytana tapan müritlerinin izini bulmak için sıkı bir arabası ve amansız bir sağ kroşesi olan güzel garson Piper'dan (Amber Heard) yardım ister. Zaman azaldıkça, Milton ve Piper acımasız katilleri, çılgına dönmüş polis memurlarını ve sadece Muhasebeci olarak bilinen gizemli ve ölümcül figürü (William Fichtner) atlatarak Colorado'dan Louisiana'ya kanlı bir iz bırakır. Neredeyse insanüstü bir güçle dolan Milton, günahlarının bağışlanması için karşısına çıkan bu son fırsatta, King ve havari ordusuyla karşılaşacaktır...
3 Days to KillSon Üç Gün (2014)Vivi Delay
Ethan Runner, hastalığı sebebiyle ölümün eşiğine gelmiş uluslararası bir casustur. Karısından ve kızından ayrı yaşamaktadır ve uzun yıllar görüşmemişlerdir. Günleri sayılıyken kızıyla daha çok vakit geçirmek için yapamayacağı şey yoktur. Çok geçmeden birlikte görev yaptığı arkadaşından ilginç bir teklif gelir. Başarılması neredeyse imkansız olan bu görevde Runnner dünyanın en azılı teröristlerini yakalaması gerekmektedir. Bu görevi başarabilirse hastalığını iyileştirebilecek ilaca kavuşacaktır.

Filmografi

Yıl

Filmin adı

Rolü

2019 Adalet Birliği: Bölüm 2 Mera  
2017 Justice League: Part 1 Mera  
2015 Danimarkalı Kız Oola Paulson
2015 London Fields Nicola Six
2015 Striptiz Kulübü 2 Zoe
2014 Son 3 Gün Vivi Delay
2013 Cali Mya
2013 Paranoya Jenna Fletcher
2013 Ustura Dönüyor Miss San Antonio
2011 The Playboy Club - 1. sezon Maureen
2011 İntikam Yolu Piper
2011 Koğuş Kristen
2011 Tutku Günlükleri Chenault
2009 Örnek Aile Jenn
2009 The Stepfather Kelly
2009 Zombieland 406
2008 Asla Pes Etme Baja Miller
2008 Pineapple Express Angie Anderson
2007 Californication - 1. sezonBölüm 8 Amber
2007 Hidden Palms - 1. sezon Greta Matthews
2007 Day 73 with Sarah (Kısa Film) Mary  
2006 Rehine Alma
2006 Vahşet Partisi Mandy Lane
2005 Criminal Minds - 1. sezon Bölüm 18 Lila Archer
2005 Tek Başına Young Josey
2004 The O.C. - 2. sezon Bölüm 15 la vendeuse du magasin
2004 Jack & Bobby - 1. sezon Bölüm 1 Liz  
2004 The Mountain - 1. sezon Bölüm 8 Riley Richards
2004 Friday Night Lights Maria

Diğer Kaynaklar:

BeyazPerde Wikipedia TR IMDB Biyografi.info Turkcealtyazi.org filmizlicem.com
Bunun hakkında ne dediler?
Hiç yorum yazılmamış.